Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia 2023-12-03
Zachodniopomorskie, Ul. Jagiellońska 90/7, 71-899 Szczecin
Telefon: 697516636
Witaj w Centrum Wspierania Rozwoju "Equilibrium" - miejscu, gdzie odnajdziesz klucz do równowagi i pełni życia. Nasza doświadczona kadra psychoterapeutów i coachów dedykuje się Twojemu rozwojowi w Warszawie. Psychoterapia to nasza specjalność, oferując bezpieczne otoczenie do zrozumienia i przekształcania trudności. Jesteśmy również partnerem dla firm, angażując się w tworzenie zespołów pracowników o solidnych fundamentach psychologicznych. Nasze usługi obejmują także coaching, gdzie razem formułujemy drogę do sukcesu, dostosowując ją do Twoich marzeń. W Centrum "Equilibrium" skupiamy się na indywidualnych potrzebach, proponując innowacyjne podejście wzmacniające Twoje zasoby. Zachęcamy do odkrywania wewnętrznej siły, budowania pewności siebie i odnajdywania satysfakcji w codziennym życiu. Razem wyruszymy na inspirującą podróż rozwoju osobistego, abyś mógł czerpać radość i sukces z każdego etapu życia. "Equilibrium" to miejsce, gdzie Twoje potencjały kwitną, a Ty kształtujesz swoje harmonijne i spełnione życie.

https://synergia-centrum.pl

Ocena: 0


Wyświetleń: 33 Dodał(a): synergia


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE KOŁOBRZEG

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.